Traderlar: Binance’deki Bu 3 Altcoin Üstel Büyüme Görebilir!

Günlük işlem hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance’te yer alan üç altcoin için olumlu analizler dikkat çekiyor. İşte son zamanlarda DOT, ETH ve EOS’a yönelik yapılan analizler…

Analist: Polkadot (DOT), yüzde 70 yükselebilir

Analist Crypto Tony, DOT için yüzde 70’lik yükseliş olasılığına işaret ediyor. Ethereum’a doğrudan bir rakip olan Polkadot, stake edilmiş DOT havuzunu hayata geçirdi ve merkezi üçüncü taraf sistemler yerine yerel staking’i savunuyor. Bu strateji, kullanıcının kontrolünü ve erişilebilirliğini geliştirir ve kullanıcının 1 DOT ile bile stake yapmasına olanak tanır. Bu yeni gelişme ile Polkadot’un (DOT) fiyatı, sisteme çok sayıda tokenı eklenmesiyle önemli bir artış gördü.

Polkadot (DOT) için yapılan son fiyat analizi, önceki yirmi dört saat içinde yukarı yönlü bir fiyat hareketi kaydedildiği için olumlu bir trend ortaya koyuyor. Fiyat, piyasanın son birkaç saattir takip ettiği son yükseliş eğiliminin bir sonucu olarak önemli ölçüde arttı. Yakın zamanda takma adlı kripto para birimi uzmanı Crypto Tony tarafından yayınlanan bir analize göre, Polkadot’un yerel token’ı DOT, yüzde 30’luk bir artış potansiyeli ile büyük bir kırılmanın eşiğinde.

Bununla birlikte, ilk kırılma başarı elde ederse, yüzde 70’lik bir fiyat artışının görülmesini de gerektiriyor. DOT’un fiyatı, 04 Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek değeri olan 55 dolardan hala kabaca yüzde 87 uzakta. DOT’un potansiyel fiyat artışını elinde tutan bir diğer önemli faktör, şu anda 28 gün olan staking için gereken sürenin küçülmesi oldu.

Lider altcoin Ethereum (ETH) için yükseliş beklentisi

Bitazu Capital’in kurucu ortağı kripto analisti Mohit Sorout’a göre altcoin Ethereum’un (ETH) fiyatında büyük bir artış yakın olabilir. Sorout, yakın tarihli bir tweet’te kripto para biriminin volatilitesinin aşırı düşük seviyelere ulaştığını ve bunun da fiyat artışına yol açabileceğini vurguladı. Ethereum’un volatilitesinin daha yüksek seviyelere dönmesi için Sorout, fiyatın artması gerektiğini öne sürüyor. Ethereum’un piyasa değeri 207 milyar doları buluyor.

Bununla birlikte, fiyat performansı, son yedi gün içinde 1.500 ile 1.700 dolar fiyat seviyeleri arasındaki dalgalanmalarla dolambaçlı bir seyir izliyor. Bununla birlikte, Sorout’un yükseliş tahmini, ufukta büyük bir fiyat artışının olduğunu gösterebilir. kart Merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün bel kemiği olan Ethereum, bir olasılıklar hazinesinin anahtarını elinde tutuyor. Fiyatındaki bir dalgalanma, daha geniş kripto para birimi piyasasında bir dalgalanma etkisine sahip olabilir.

EOS analizi dikkat çekti

Analist Brian Bollinger’a göre EOS, günlük zaman çerçevesi grafiğinde yuvarlanan bir dip formasyonunun oluşumunu gösteriyor. Model, kademeli bir düşüş eğilimi, ardından bir istikrar/birikim dönemi ve U şeklinde bir eğri ile sonuçlanan istikrarlı bir artış eğilimi ile karakterize edilmekte. Şu anda coin, birikim bölgesinden, ek onayla daha fazla alıcının girebileceği toparlanma aşamasına doğru yol alıyor. Dolayısıyla, analiste göre, bu formasyonun etkisi altında, EOS fiyatı bu formasyonun boyun çizgisi direncine ulaşmak için yüzde 47,5 oranında yükselmelidir.

Kripto pazarındaki son toparlanmanın ortasında, EOS son beş günde neredeyse dikey bir büyüme gösterdi. Bu yükseliş rallisi yüzde 24,4’lük bir kazanç kaydetti ve 1,24-1,22 dolarlık çok önemli bir direnç bölgesini aştı. Yukarıda belirtilen direnç, yükseliş modelinin, kırılması EOS fiyatında daha fazla toparlanmayı teşvik edebilecek birikim bölgesinin boyun çizgisi engelidir. Bu nedenle kırılma, EOS fiyatının yatay bir birikim bölgesinden yaklaşmakta olan bir toparlanmaya geçişine işaret edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir