Canadian National Railway Gelir Raporu, Q4 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

Investing.com – Canadian National Railway (NYSE: CNI), dördüncü çeyrek için Salı günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini aştığını ve tahminlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına C$2,10 gelir ile toplam gelirinin C$4,54B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına C$2,09 ve toplam C$4,51B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Kapanış sonrası piyasalarda Canadian National Railway hisseleri, gelir raporunun ardından 5,68% düşüş ile C$117,00 seviyesinden işlem gördü.

Kapanış sonrası piyasalarda Canadian National Railway hisseleri, gelir raporunun ardından 5,68% düşüş ile C$117,00 seviyesinden işlem gördü.

Canadian National Railway Endüstriyel Ürün ve Hizmetler sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

Salı günü Raytheon Technologies, dördüncü çeyrekte hisse başına C$1,27 gelir ile toplam gelirinin C$18,09B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına C$1,24 gelir ile toplam gelirin C$18,19B olacağı yönündeydi.

Salı günü Union Pacific şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini tutturamadı ve dördüncü çeyrekte hisse başına C$2,67 gelir ile toplam C$6,2B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına C$2,78 gelir ile toplam C$6,31B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir