Bu Kez Fantezi İçin Değil! İçi Muz Dolu Bir Prezervatifi Bütün Halde Yutup Hastanelik Olan Tuhaf Adam

New York Post’un Jam Press’ten aktardığı habere göre ismi açıklanmayan bir adam içi muz dolu bir prezervatifi yutup hastanelik oldu. Dünyada türünün ilk vakası olarak kabul edilen bu ilginç durum, hafta başlarında ‘Cureus’ dergisinde yayınlandı. Detaylar içeriğimizde…?

Kaynak: https://nypost.com/2023/01/27/man-ate…

Geçtiğimiz günlerde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. New York Post’un Jam Press’ten aktardığı habere göre ismi açıklanmayan bir adam içi muz dolu bir prezervatifi yutup hastanelik oldu.

34 yaşında olduğu öğrenilen adamın bunu neden yaptığı tam olarak bilinmiyor.

Genç adamın bir öfke nöbetinde içi muz dolu bir prezervatifi yuttuğu ve bu nedenle de ciddi bir bağırsak tıkanıklığına neden olduktan sonra hastaneye kaldırıldığı belirtiyor.

Dünyada türünün ilk vakası olarak kabul edilen bu ilginç durum, hafta başlarında ‘Cureus’ dergisinde yayınlandı.

Garip vaka, kimliği belirlenemeyen bir hastanın karın ağrısı, mide bulantısı ve kusma şikayeti ile hastaneye başvurmasıyla ortaya çıktı.

Genç adamın 24 saat boyunca herhangi bir yiyecek ve içecek tüketemediği için hastaneye gittiği ve yapılan detaylı tarama sonucunda prezervatifin bulunduğu ifade ediliyor.

Depresyon öyküsü olduğu bildirilen hasta, ‘hormonal öfke’ nöbeti geçirdikten sonra prezervatif kaplı muzu yutmayı başardı.

Ameliyat ile çıkartılan prezervatifin ardından 34 yaşındaki hastanın üç gün içinde taburcu edildiği ve sorunsuz bir şekilde yemek yiyip boşaltım yapabilecek bir hale geldiği de açıklandı.

‘Ameliyattan iki hafta sonra, mide bulantısı veya kusma olmadan düşük lifli bir diyetle beslenebiliyordu. Normal bağırsak hareketlerine geri döndü ve ağrısı kontrol altına alındı.”

Ayrıca bu durum, araştırmaya göre prezervatifte muz yutan birinin bilinen ilk örneği oldu.

Araştırmanın yazarları, ince bağırsak tıkanıklıklarının nadir olduğunu ve genellikle ‘yasa dışı uyuşturucu kaçakçılığı yapmak için uyuşturucu dolu prezervatiflerin yutulmasından’ kaynaklandığını belirtiyor.

Ne diyelim… Yorum sizde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir